SmArt

Satış Yönetim Sistemi

Satış Yönetim Sistemi

SmArt iş hayatının sonu gelmeyen değişimine ve gelişimine ayak uydurabilmek için tasarlanmıştır. Yüksek rekabetin yaşandığı ortamlarda hızlı ve doğru karar verip uygulamaya geçilmesi gerekir. SmArt, bu dinamik ortama aynı hızda ve çeviklikte uyum sağlayabilen bir çözümdür.

SmArt, bir işletmenin iş süreçlerine tam olarak uyum sağlayabilmek için gereken teknolojiyle donatılmıştır. Sahip olduğu eşsiz esnekliği ile kullanıcı arayüzleri, raporları, formları, analizleri sınırsızca özelleştirilebilir ve işletmenin iş akışına en uygun iş kuralları tanımlanabilir.

SmArt, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İş Süreçleri Yönetimi (BPM), İş Zekası (BI), Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) gibi işletmeler için gerekli olan bütün modülleri içeren entegre bir altyapıya sahiptir. Alışılagelmiş ticari iş uygulamalarından farklı olarak, mimari tasarımı işletmenin her seviyesinde karar verme sürecini destekleyen iş zekası, müşteri ilişkileri yönetimi gibi modüllerle entegrasyon üzerine kurulmuştur. Bu entegre yapı sayesinde SmArt, herhangi bir modülde işlem yaparken karar vermek veya incelemek amacıyla gereken verilere doğrudan erişebilmeyi sağlar.

SmArt, sadeleştirilmiş ve düzenlenmiş parametrik yapısı ile kurulum ve yönetim karmaşası en aza indirilmiş bir çözümdür.

SmArt, 7/24 aktif olabilmesi sayesinde kullanıcılarına zaman ve mekan gözetmeksizin sisteme erişim olanağı sunar. İnternetin ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak daha çok sayıda çalışanın sahada olmasına dayalı yeni iş modelleri gelişmiştir. Bu şekilde, işletmenin müşterileriyle daha yakından ilgilenebilmesi, daha iyi hizmet verebilmesi sağlanabilmektedir. SmArt, dünyanın neresinde ve ne zaman olursa olsun, müşterilerin, tedarikçilerin veya çalışanların işletmeye erişebilmesini sağlar.

SmArt, sürdürülebilir değişim ve gelişimi sağlamak üzere, hiç bitmeyen Ar-Ge faaliyetleri ile güncelliğini sağlamaktadır.