Kurumsal

Hakkımızda

Altiware, “Art of Business Solutions” sloganıyla iş hayatına başlayan Altiware, 30 yıllık sektörel tecrübe ve yazılım dünyasındaki yeni arayışları, son teknolojiyle sentezleyerek kurumsal iş çözümleri üreten uluslararası bir firmadır.

Altiware, uzman profesyonellerden oluşan kadrosuyla, tüm müşterileri için yüksek standartlarda ürünler ve hizmetler üretmektedir. En son teknolojiyi farklı sektörlerdeki hem ulusal hem de uluslararası firmalara sunarak iş süreçlerinin gelişmesine  ve rekabetçi olmalarına olanak sağlayan Altiware, firmanıza sürekli gelişen ve değişen dünyamızın hızına yetişmesini sağlayacak BT çözümleri sunmaktadır.

İşinizi büyütmenin ve daha önemlisi sürdürülebilir büyümenin doğru kaynakları efektif kullanma sayesinde olduğunu bilen, siz büyüdükçe sizinle büyüyen ve gelişen, esnek ve geliştirilebilir çözümler sunan Altiware, yalnızca yazılım değil danışmanlıktan uyarlamaya ve implemantasyona uzanan çözümler bütünü sunar.

Altiware sahip olduğu uluslararası tecrübe sayesinde özellikle tekstil ve hazır giyim sektörlerine yatay ve dikey olarak her türlü ERP çözümü ile beraber Türkiye ve yurtdışında sahip olduğu çözüm ortakları sayesinde hizmetler sunmaktadır.

Hedefiniz ve ihtiyacınız ne olursa olsun, Altiware’in esnek, geliştirilebilir, tam entegre, kişiye özel ürün ve servisleri sizin için en doğru tercih olacaktır.

Altiware