Destek

Proje Danışmanlığı

Altiware iş çözümlerimizin işinizin gerekleri doğrultusunda uyarlanmasını sağlamak üzere, uzman ve deneyimli Altiware danışmanlarından faydalanabilirsiniz. Danışmanlarımız işletmenizin iş süreçlerini ve gereksinimlerini en doğru ve hızlı şekilde analiz ederek en uygun çözümlerin uygulamaya alınmasına yönelik uyarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunacaklardır. Uzun yıllar boyunca geliştirilmiş ve başarısı kanıtlamış proje metodolojimiz sayesinde başarıya kolayca ulaşabileceksiniz.

Destek Hizmetlerimiz

Kullanmakta olduğunuz Altiware iş çözümlerinizin kapsamını ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişletmek istediğinizde, işletmenizi yeni ofisler açarak genişlettiğinizde veya kadronuza yeni katılan elemanlarınızın hızla devreye alınabilmesi için eğitim ihtiyacı ortaya çıktığında çözüm ortaklarımıza veya danışmanlarımıza ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabileceksiniz.

Telefon Destek Hizmetlerimiz

Sizlerden gelecek soruları yanıtlamak üzere uzman ekibimiz destek hattımızın ucunda sizleri beklemektedir. Uzman ekibimiz gerekli yönlendirmeleri yaparak sorunlarınızı telefonla, uzaktan erişimle veya yerinde destek vererek çözecektir.

Destek Hizmetlerimiz