İleri Üretim Yönetimi

Planlama, verimlilik, maliyet, tedarik, izlenebilirlik; günümüzün zorlu pazar koşullarında müşteri isteklerinin en doğru şekilde karşılayabilecek İleri Üretim sisteminin vazgeçilmez özellikleridir.

Altiware İleri Üretim Yönetimi ile hızlı ve sağlıklı ön maliyet çalışması yapabilir, karmaşık ürün tanımlamaları yapabilir, kaynaklarınızı doğru planlayabilir, daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlayabilir ve stok seviyesini minimumda tutabilirsiniz.

Bulunduğunuz sektörün ve pazar şartlarının gereği olarak ürün reçetesinde ve süreçlerinde değişiklikler olması kaçınılmazdır. Reçetelere ait revizyonların kolayca yapabilir veya sipariş bazlı reçete tanımları yapabilirsiniz.

Üretim planlaması sayesinde müşteri siparişlerinizin ne zaman ve hangi kaynaklar kullanılarak üretileceğini belirleyebilirsiniz. Sistemin sunduğu görsel araçlar sayesinde üretim durumunu gerçek zamanlı izleyebilir ve planlamalarınızda düzenlemeler yapabilirsiniz.

Altiware İleri Üretim Yönetimi ile üretim süreçlerini barkod veya RFID kullanarak gerçek zamanlı takip edebilirsiniz. Esnek serileme, parti – lot uygulamaları kullanılarak hammadde girişinden ürün teslimatına kadar bütün süreç boyunca izlenebilirlik sağlanabilmektedir.

ileri üretim yönetimi