Çözümlerimiz

Critical Path

İster üretici, ister perakendeci, sektörün hangi konumunda olursak olalım, günümüz sektör eğilimlerinin tasarım, ürün geliştirme ve tedarik döngüsünde meydana getirdiği önemli değişiklikler herkesi etkilemektedir.

Bütün bu yönelimler yeni model geliştirme, onay süreçleri ve tedarikçi ilişkileri üzerinde büyük baskı oluşturmaktadır. Bütün bu gelişmelerin yanında, sektördeki bir çok işletmede bu baskıya karşılık verebilecek yeterlilikte bir sistem mevcut değildir.

Devamı
Critical Path
Mobil Çözümler

Mobil Çözümler

Altiware mobil çözümlerimizle; işletmelerde çalışan personelin hayatını kolaylaştırarak, bulundukları her ortamdan erişilebilecekleri, kullanıcı dostu,  dinamik bir yapı sunmaktayız.

Zaman ve mekândan bağımsız olarak mobil cihazlarla (el terminali, iPhone, iPad …) Altiware mobil iş uygulamalarını, ana uygulamalarla entegre olarak kullanmanızı sağlar.

Devamı

Web Board

WebBoard, rekabet ortamında daha hızlı çözüm sunabilmek için gerekli çevikliği sağlayan, esnek ve sizinle büyüyebilen bir iş uygulamasıdır. WebBoard size dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ve cihazdan bağımsız olarak 7 gün 24 saat işinizin durumunu takip etmenizi,  gerekli kararları alabilmenizi ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan araçlar sunar.

Devamı
web board
e-devlet

E-devlet

İşletmelerin fatura ve resmi defterlerinin yasal mevzuat gereği elektronik ortama taşınması kapsamında yaptığımız çalışmalarla Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan alınan entegrasyon izni ile yürürlüğe giren uygulamalarımızdır, kapsamında çok çeşitli entegrasyon tipleri mevcut olup, işletmeye özgü davranabilmektedir.

Devamı

İş Zekâsı (BI)

İşlevsel İş Zekâsı (Operational Business Intelligence), doğru kararı, doğru zamanda alabilmek için işletmedeki operasyonlar doğrultusunda, bütün kullanıcıları ve hatta müşteriler veya tedarikçiler gibi dışarıdaki iş ortaklarını da kapsayacak şekilde kurulan yeni nesil uygulamalardır. Gerçekleşen işlemler ve analitik bakış açısını birleştirerek, karar vericilerin süreçleri gerçek zamanlı olarak analiz edebilmelerini, gerekli kararları anında alabilmelerini ve uygulayabilmelerini sağlar.

Devamı
İş Zekası
Tedarik Zinciri (SCM)

Tedarik Zinciri (SCM)

Bir işletmenin uçtan uca hemen her fonksiyonunu en verimli şekilde yöneterek, müşteri memnuniyetini sağlarken, bir yandan da maliyet optimizasyonu yaparak günün şartlarına uyum sağlaması mümkün müdür?

Altiware uçtan uca entegre uygulamaları ile cevabımız evet olacaktır.

Devamı

Kalite Kontrol

Konfeksiyon üretiminde tüm sanayi dallarında olduğu gibi iyi bir üretim planı yapmak, uygulamak ve takip etmek çok önemlidir.

Rekabetin arttığı günümüzde maliyeti düşürmek için ucuz işçilik kullanımı yaygınlaşmaktadır, bununla birlikte kalite kontrol süreci ve otomasyonu ön plana çıkmaktadır.

Devamı
Kalite Kontrol
verimlilik

Verimlilik

Günümüzde verimlilik rekabetin en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.

Verimlilik kavramının doğru olarak belirlenmesi ve ölçülmesi işletmenin kaynaklarını etkin olarak kullanıp kullanmadığını göstermesi açısından oldukça önemlidir.

Devamı

İnsan Kaynakları Yönetimi

Günümüz iş dünyasının her gün biraz daha zorlaşan rekabet ortamına uyum sağlayacak çevikliğe sahip olmak ve sürekli olarak rakiplerinizden bir adım önde olmak için, güçlü kurumsal ve finansal yapının yanı sıra güçlü bir insan kaynağını da gerektirmektedir.

Devamı
İnsan Kaynakları Yönetimi
ileri üretim yönetimi

İleri Üretim Yönetimi

Planlama, verimlilik, maliyet, tedarik, izlenebilirlik; günümüzün zorlu pazar koşullarında müşteri isteklerinin en doğru şekilde karşılayabilecek İleri Üretim sisteminin vazgeçilmez özellikleridir.

Altiware İleri Üretim Yönetimi ile hızlı ve sağlıklı ön maliyet çalışması yapabilir, karmaşık ürün tanımlamaları yapabilir, kaynaklarınızı doğru planlayabilir, daha etkin ve verimli kullanılmasını sağlayabilir ve stok seviyesini minimumda tutabilirsiniz.

Devamı